Pracownik administracyjno – biurowy

Miejsce pracy: Kielce

Jesteśmy otwarci na Kandydatów/ Kandydatki, którzy są na początku kariery zawodowej i poszukują ciekawej, zróżnicowanej pracy.

Opis stanowiska:

  • kontrola i nadzór nad realizacją zleceń do klientów,
  • generowanie zamówień do fabryki firmy i innych dostawców ,
  • zarządzanie zapasami magazynowymi,
  • prowadzenie zestawień sprzedażowych,
  • współpraca z agencjami celnymi i partnerami spedycyjnymi,
  • kompletowanie dokumentów i weryfikowanie ich poprawności,
  • współpraca z pozostałymi komórkami firmy w celu realizacji zadań,
  • pomoc w sprawach biurowych,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (Rachunkowość, Finanse i Bankowość lub pokrewne),
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole.

Kontakt: d.olszewski@tele-radio.com Tel.: 509 535 377

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).