1. Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Kielce

Poszukiwana osoba powinna posiadać podstawy techniczne z zakresu automatyki przemysłowej.
Jesteśmy otwarci na Kandydatów/ Kandydatki, którzy są na początku kariery zawodowej i poszukują ciekawej, zróżnicowanej pracy.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów,
  • doradztwo produktowe i sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę,
  • uczestnictwo w przygotowaniu i negocjacjach ofert handlowych,
  • uczestnictwo w targach,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronika, automatyka lub kierunki pokrewne),
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji w segmencie B2B
  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia w zakresie oferowanych produktów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię sprzedażową po okresie próbnym,

kontakt: d.olszewski@tele-radio.com Tel.: 509 535 377

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

2. Specjalista ds. logistyki

  • kontrola i nadzór nad realizacją zleceń do klientów
  • zarządzanie zapasami magazynowymi,
  • realizacja zapytań ofertowych i zamówień towarów,
  • bieżąca współpraca z zakładem produkcyjnym firmy
  • współpraca z agencjami celnymi i partnerami spedycyjnymi,
    współpraca z pozostałymi komórkami firmy w celu realizacji zadań

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub ekonomiczne (mile widziana logistyka lub pokrewne),
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem logistyki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację